ÖDEME YÖNTEMLERİ FotoMağaza alış
ÖDEME YÖNTEMLERİ
FotoMağaza alışverişlerinizi en uygun ödeme şekillerini kullanarak yapabilirsiniz ve hızlı güvenli teslimat sürelerimizden faydalanabilirsiniz:
 
Kredi Kartı        ANINDA KOLAY HIZLI ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ SANALPAZAR WEBSİTEMİZDEN  ÖDEME YAPARAK İŞLEMİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.
Fottom İsterseniz 'Sanal POS', isterseniz '3D Secure' yöntemiyle FotoMağaza alışverişlerinizi dünyaca kabul edilen SSL güvenliğiyle sanalpazar sitemiz üzerinden sitemizden seçtiginiz ürününüzü rahatlıkla güvenli hızlı online satın alabilirsiniz sanalpazar Web Sayfamızda satın almak istediginiz ürün yoksa bize e-mail ile bildirin hemen istediginiz ürünü ekleriz sizde hemen anında kartınızla sipariş verip hızlı şekilde ürünü satın almış olursunuz detaylı bilgin için Tıklayın.


 
Kapıda Ödeme     (Şimdilik İstanbul içi Kendi Bünyemizde Servis Yapıyoruz ) Güvenle Kapınızda Ödeme Yapıp Kapınıza gelen Fotomağaza Yetkilisine Nakit Ödeme Yapabilirsiniz...!   Yakında Kargo ile Türkiye Genelinde Kapıda Ödeme Yapıcaz.
Fottom TÜRKİYE GENELİ AKTİF DEİL 100TL ve Üzeri olan Alışverişlerinizde ödemenizi alışveriş bitiminde değil de ürün elinize geldiğinde yapmak isterseniz bu yöntemi seçebilirsiniz. Siz alışverişinizi yapın, biz ürünlerinizi FotoMağaza Kargoyla,Kapıda Ödeme Sistemimizle İster Ödemenizi Kredi Kartla isterseniz Nakit olarak gelen Kargo Yetkilisine Ödeme Yapabilirsiniz.
   

 
Banka Havalesi   AKTİF ALIŞVERİŞ İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ   ( HAVALE İLE ÖDEME YAPMAK İSTERSENİZ FOTOMAGAZA.COM SİTEMİZDE BANKA HESAP NUMARALARIMIZDAN ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.
Fottom

Web sitenizden BANKA HAVALESİ İLE nasıl alışveriş yapabilirim ?

1- Web sitemizde satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giriniz

2- Ürün sayfasının sağ tarafında yer alan "PARA BİRİMİ" bölümünden Türk Lirası seçeneğini seçiniz.

3- "SEPETE EKLE" butonuna tıklayarak ürünü sepetinize ekleyiniz ve çıkan ekrandaki işlemleri adım adım takip ederek sipariş işleminizi tamamlayınız.

4- Üyelik Hesabınıza giriş yaptığınızda SİPARİŞ DURUMU bölümünden siparişinizin detaylarına ve ödemeniz gereken Türk Lirası tutar bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 

Banka hesabımıza ödemeniz ulaştığında siparişiniz dikkate alınacak ve işleme konulacaktır, 2 gün içinde ödeme yapmazsanız siparişiniz iptal edilecektir. Ödeme Bildirimi Buradan Yapabilirsiniz Tıklayınız.

Hem de ürünleriniz siparişinizin sonrasında en geç 2 gün içerisinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir.
Hatta 100.TL ve Üzeri Alışverişlerinizde İstanbul İçi Siparişlerde hiç kargo ücreti ödemeden sipariş verebilirsiniz.